Go to Top

NESTANDARTINIŲ GABARITŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Nestandartinių gabaritų kroviniai yra ne tik fizinių asmenų, bet ir įvairių įmonių galvos skausmas, kai susiduriama su nekasdiene situacija ir sunkių krovinių pervežimo poreikiu. Į klausimą ką daryti ir kaip, atsakyti galime MES – profesionali perkraustymo komanda. Tad pasirinkę mus išspręsite visus klausimus Vilniaus mieste ir apylinkėse, jei didžiausius sunkumus patikėsite mums.

Jei namuose ar įmonės teritorijoje neturite pianino dar nereiškia, kad neturite nestandartinio dydžio daiktų. Jai kaip tyčia tampa tie daiktai, kurių kasdieniniame režime net ir nepastebime. Tai galėtų būti ir katilas nuosavame name ar tiesiog įmonės nuosavybės teise priklausančiame pastate, iš kurio ketinama išsikraustyti. Arba seifai, kurie ir nesant juose didelėms pinigų sumoms ar vertybiniams popieriams, jie yra be galo sunkūs ir nepatogūs transportuoti. Na, o ką sakytumėte, jei į devintą aukštą arba žemyn reikėtų pervežti pianiną? Greičiausiai, kad nerasite daug norinčių padėti pervežti pianiną, nes nestandartinių gabaritų daiktams reikalingas ir specialus transportas. Dažniausiai, Vilniuje, tokių krovinių pervežimui yra samdomos įmonės, pasinaudojama ir transporto paslaugomis bei įmonės profesionalių krovikų paslaugomis. Jei esate surinkę grupę pagalbininkų krovos darbams, tad bet kokiu atveju Jums bus reikalingos tik transporto paslaugos. Tai gali būti dar pigiau, jei pasitikite savo krovikais ir nebijote, kad už daiktų saugumą atsakomybę turėsite prisiimti Jūs patys.

Krovinius pervežame ir pristatome pagal sutartą laiką bei grafiką, todėl kam gaišti savo brangų laiką, jei tai padaryti ir Jus pavaduoti esame pasiruošę MES.

Taigi, nėra nieko neįmanomo kai dirba profesionalai, todėl nebijokite planuoti pervežti pianinus, katilus ar sunkius seifus!